YEREL
Giriş Tarihi : 06-07-2021 23:04   Güncelleme : 06-07-2021 23:04

Kılınç: Gönüllere Girmek Önceliğimizdir

"Millet Bahçesi" yapımı için devam eden çalışmaları inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, "Gönüllere Girmek Önceliğimizdir" vurgusu yaptı.

Kılınç: Gönüllere Girmek Önceliğimizdir

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yapımı devam eden ’Millet Bahçesi’nde gerçekleşen faaliyetleri yerinde gördü.

Göreve seçilmeden önce seçim vaatleri arasında bulunan Millet Bahçesi projesinin inşaat çalışmalarını yakinen takip eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Eğriçay’daki çalışmaları yerinde inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.

Yüklenici firma yetkililerinden aldığı bilgiler doğrultusunda yaptığı açıklamada, projenin altyapısının tamamen bitirildiğini söyleyen Başkan Kılınç, fiziki çalışmaların ise yüzde 45’inin tamamlandığını müjdeledi.

“Adıyaman’ımızın geleceği için mesai mefhumu gözetmeksizin günün her saati çalışmak, üretmek ve bu şekilde gönüllere girmek bizim önceliğimizdir” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Kılınç, “Bu bilinçle her hizmette olduğu gibi Millet Bahçesi’ndeki çalışmaların da her aşamasını takip ediyoruz. İnşallah hemşerilerimize yakışır bir projeyi daha kısa süre içerisinde hizmetlerine sunacağız” şeklinde konuştu.