KUTLAMA
Giriş Tarihi : 29-09-2021 15:20   Güncelleme : 29-09-2021 15:20

Kılınç, İftfaiyecilerin Haftasını Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Belediyeye bağlı İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, itfaiyecilerin haftasını kutladı.

Kılınç, İftfaiyecilerin Haftasını Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Belediyeye bağlı İtfaiye Müdürlüğü tarafından “İtfaiye Haftası” münasebeti ile düzenlenen programa katılarak, itfaiyecilerin haftasını kutladı.

“İtfaiye Haftası” dolayısıyla gerçekleşen programa, Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış’ın da Başkan Kılınç ile birlikte katılım sağlaması, itfaiyeciler tarafından memnuniyetle karşılandı.   

Vali Çuhadar ve Başkan Alkayış, itfaiyecilerin haftasını kutlayarak, görevlerini canları pahasına ifa eden kahraman itfaiyecileri tebrik edip, çalışmalarında kolaylıklar dilediler. 

Başkan Kılınç da, itfaiyeciliğin önemine değinerek; “İtfaiye çalışanları, insanları ve diğer tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Son zamanlarda ülke olarak yaşadığımız yangın ve sel felaketlerinde kahraman itfaiyecilerimizin önemi bir kez daha anlaşılmıştır.

24 saat esasıyla görev yapan ve mesai mefhumu gözetmeden çalışan itfaiye ekiplerimize teşekkür ediyorum. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda çalışan personelimiz başta olmak üzere, bütün itfaiye çalışanlarının ‘İtfaiye Haftası’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.