GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2021 14:42   Güncelleme : 03-10-2021 14:42

Kılınç, İl Dışındaki Hemşehrilerini Unutmadı

Projelerin takibi için Ankara’da bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Başkent’te tedavi gören hemşehrilerini unutmadı.

Kılınç, İl Dışındaki Hemşehrilerini Unutmadı

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Başkent Ankara’ya giden Belediye Başkanı Kılınç, Ankara Şehir Hastanesi’nde yatan Adıyamanlı hemşehrilerini ziyaret ederek, tedavi süreçlerini takip etti. Hastaların sağlık durumu ile ilgili bilgiler alan Başkan Kılınç, yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Kılınç; “Hastalık ve sağlık biz insanlar içindir. Rabb’im öncelikle her şeyin hayırlısını nasip etsin. Bizler annemizden, babamızdan, çevremizden hastaları ve yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. İnancımız, kültürümüz ve insanlığımız bunu gerektirmektedir. Nerde olursak olalım, hemşehrilerimizin yanında bulunmak en büyük gayemizdir. Bütün hastaların en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisi ile geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden hasta ve hasta yakınları ise, “Başkanım şehrimize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Ne zaman ararsak ulaşabiliyor, ne zaman derdimiz olsa yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir” ifadelerini kullandılar.