YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-09-2021 16:14   Güncelleme : 16-09-2021 16:14

Kılınç İşitme Engelli Çiftin Nikahını Kıydı

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, nikah akdini gerçekleştirmek için Adıyaman Belediyesi Nikah Müdürlüğüne başvuran işitme engelli çiftin nikahını kıydı.

Kılınç İşitme Engelli Çiftin Nikahını Kıydı

Adıyaman’da yaşayan işitme engelli Mesut Omağ ile Dilan Tosun çifti nikah akdini yerine getirmek için Adıyaman Belediyesi Nikah Müdürlüğüne başvuruda bulundu. Genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmak istemeyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, çiftin nikahını kıydı.

Adıyaman Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleşen törende Omağ ve Tosun çiftinin nikah şahitliğini ise AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emrah Bulucu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, İl Genel Meclis Üyesi Fatih Olgun ile Belediye Meclis Üyesi Yaşar Özkan yaptı.

İşaret Dili Uzmanı eşliğinde kıyılan nikahın ardından Başkan Kılınç ve şahitler, genç çifti ve ailelerini tebrik etti. Başkan Kılınç ise yaptığı konuşmada, “Mesut ve Dilan evlatlarımızın birlikteliğini perçinledik ve nikahlarını kıydık. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar diliyorum” diye konuştu.