KUTLAMA
Giriş Tarihi : 23-04-2021 18:46   Güncelleme : 26-04-2021 11:53

Kılınç Miniklerin Bayramını Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, miniklerin bayramını telekonferans yoluyla kutladı.

Kılınç Miniklerin Bayramını Kutladı

Pandemiye rağmen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında minikleri unutmayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, telekonferans yoluyla bir araya geldiği minik öğrencilerle sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, geçen yıl olduğu gibi bu yılda pandemiden dolayı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde kutlamak zorunda kalan minik öğrencilerle telekonferans yoluyla bir araya geldi.

Ülkenin geleceği olan minikleri bu özel günlerinde yalnız bırakmamak ve bu önemli günün ehemmiyetini göstermek için tüm çocuklar adına Yavuz Selim Ortaokulu 4/H sınıfı öğrencileriyle görüntülü olarak buluşan Başkan Kılınç, bir araya geldiği öğrenciler nezdinde tüm çocukların bayramını kutladı.

Sınıf öğretmeni Mirza Gökdemir’in de hazır bulunduğu etkinlikte evlerini Türk bayrakları ve balonlarla süsleyen minik çocuklar, söyledikleri türküler ve okudukları şiirlerle bayramlarını kutladı. Çocukları söyledikleri şarkılar sonrası tebrik eden Başkan Kılınç, merak ettikleri soruları da tek tek yanıtladı.

Program sonunda öğrenciler, böyle anlamlı bir günde kendileriyle birlikte olan Süleyman amcalarına teşekkür ettiler.