YEREL
Giriş Tarihi : 22-03-2021 16:03   Güncelleme : 22-03-2021 16:03

Kılınç Öğrencilerle Bir Arada

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, öğrencilerle bir araya gelerek, ‘Ufka Yolculuk’ bilgi ve kültür yarışması için kitap dağıtımı yaptı.

Kılınç Öğrencilerle Bir Arada

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek, ‘Ufka Yolculuk’ bilgi ve kültür yarışması için kitap dağıttı.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ‘Ufka Yolculuk’ bilgi ve kültür yarışmasının kitap dağıtım töreni için Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu ile Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Şehit Necati Sayın Anadolu İmam Hatip Lisesi okulundaki buluşma okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşti. Burada öğrencilerle sohbet edip, okumanın önemi hakkında bilgiler veren Başkan Kılınç, daha sonra Türkiye geneli organizasyonunu Server Yaşam Vakfının yaptığı, Adıyaman il organizasyonunu ise Adıyaman Safvan-Der’in üstlendiği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının 9.’su olan Sağlıklı Yaşam Konulu Kitap Okuma Yarışması için öğrencilere kitap dağıttı.

Başkan Kılınç’dan kitapları alan öğrenciler ise kitaplardan dolayı teşekkür edip, merak ettiği konularda Başkan Kılınç’a sorular sordular.