YEREL
Giriş Tarihi : 25-02-2021 17:03   Güncelleme : 01-03-2021 14:57

Kılınç, Yeni Projeler İçin Ankara’da

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yetkililerle yeni projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Kılınç, Yeni Projeler İçin Ankara’da

Adıyaman’a yeni projeler kazandırılması için Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman milletvekillerini ve diğer yetkilileri ziyaret ederek, Adıyaman için yeni projeler hakkında görüşmeler yaptı.

Adıyaman’a önemli yatırımlar kazandırılması için Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, üst düzey ziyaretlerine devam ediyor.

Ankara temasları çerçevesinde ilk olarak Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’u ziyaret eden Başkan Kılınç, Malkoç’la ‘kamuda iyi yönetim’ konularında istişarelerde bulundu. Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirme yapan Başkan Kılınç, “Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç beyi ziyaret ederek ‘kamuda iyi yönetim’ konusunda istişarelerde bulunduk. Şeffaflık, hesap verilebilirlik, adil, kaynakları doğru ve verimli kullanma ve halkı merkeze alan anlayışla hizmetlerimizi sürdürmek için bu tür görüşmelere önem veriyoruz. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Kılınç ziyaret sonunda Malkoç’a Adıyaman’a özgü hediyeler takdim etti.

ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bir sonraki adresi Adıyaman milletvekilleri olan Başkan Kılınç, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ı AK Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti.

Adıyaman’a yapılacak hizmetlerin konuşulduğu ziyaret sonunda kısa bir bilgi veren Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, “Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın beyi AK Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret ettik. İlimize yapacağımız hizmetler konusunda istişarelerde bulunduk. Adıyaman sevdamız ve hizmet aşkımızla şehrimize yeni güzellikler katmak için azimle çalışmaya, görüşmeler yapmaya devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Adıyaman’ın gereksinimleri ve yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere Belediye Başkanımızla bir araya geldik. Nazik ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir sonraki adresi TBMM olan Başkan Dr. Süleyman Kılınç, bu kez Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere’yi ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada, muhalefet yada iktidar partisine mensup olsun hiç fark etmeksizin tüm Adıyamanlıların derdinin Adıyaman’a bir çivi çakmak olduğunu söyleyen Başkan Kılınç, misafirperverliğinden dolayı CHP milletvekili Tutdere’ye teşekkür etti.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ise nazik ziyaretinden ötürü Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

TEMASLARA HIZ KESMEDEN DEVAM…

Ankara temaslarının devamında sırasıyla Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Daire Başkanı Dr. Yüksel Denli ve İslam Düşünce Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamlarında ziyaret eden Başkan Kılınç’a, Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ve Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Daire Başkanı Dr. Yüksel Denli ziyaretlerinde AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın da eşlik etti.

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’e yapılan ziyarette, başta Adıyaman’daki sağlık sistemi ve aşılama takvimi olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunan Başkan Kılınç, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’ya yapılan ziyarette de, Adıyaman’da koku ve kirlilik oluşturan başta Abo Paşa Deresi, Çırçır Deresi ve Çimen Kümeevler Derelerinin ıslahı için destek istedi. Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Daire Başkanı Dr. Yüksel Denli ile de tarımsal destekler kapsamına alınan ve Adıyaman için önemli konulardan biri olan Adıyaman tütünü konusunda istişarelerde bulunana Başkan Kılınç, “Hemşehrilerimizin faydasına olan tüm adımları atıyoruz” diye konuştu. Başkan Kılınç günün son ziyaretini ise İslam Düşünce Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’e yaparak, ilim ve irfan bağlamında ‘Nebevî Yönetim Metodları’ üzerine hasbıhal etti.