ZİYARET
Giriş Tarihi : 09-06-2021 17:18   Güncelleme : 09-06-2021 17:18

Kılınç’tan, "Geçmiş Olsun" Ziyareti

Belediye Başkanı Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli sağlık personeline ve yatan hastalara moral ziyaretinde bulundu.

Kılınç’tan,

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık personeliyle yatan hastalara moral ziyaretinde bulunarak, hasta ve hasta yakınlarıyla bir araya geldi.

Hastane ziyaretinde hasta yakınlarıyla sohbet edip istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kılınç, daha sonra hastanede yatan hastaları odalarında tek tek ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Ziyaretinin sonunda sağlık çalışanlarıyla da bir araya gelerek kolaylıklar dileyen Başkan Kılınç, “Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık personeliyle, yatan hasta ve hasta yakınlarına ziyarette bulunduk. Tedavileri süren hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Allah, Şafi ismiyle tüm hastalara şifa versin inşallah” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren sağlık personelleri, hasta ve hasta yakınları ise Başkan Kılınç’a teşekkür etti.