ZİYARET
Giriş Tarihi : 26-10-2021 15:37   Güncelleme : 26-10-2021 15:37

Kılınç'tan, Mahalle Muhtarlarına Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı.

Kılınç'tan, Mahalle Muhtarlarına Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek mahalleleri hakkında bilgi almaya devam ediyor.

Son olarak Malazgirt, Kayalık ve Cumhuriyet mahallelerini ziyaret eden Başkan Kılınç, muhtarlardan mahallelerinin sorunlarını dinleyip, çözüm için gerekli çalışmaların talimatını vereceğini söyledi.

Malazgirt Mahallesi Muhtarı Şeyho Yılmaz, Kayalık Mahallesi Muıhtarı Abidin Ekinci ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahim Aydın’a muhtarlık bürolarında yaptığı ziyaretlerden sorna konuşan Başkan Kılınç, ziyaretin amacı hakkında şu bilgileri verdi: Şimdiye kadar birlikte güzel bir şekilde çalıştığımız muhtarlarımızala bundan sonra da el birliğiyle güzel çalışmalara imza atacağız inşallah. Bu vesileyle gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bir araya geldiğimiz muhtarlarımızdan mahallelerinin sorunlarını ve isteklerini dinledik. İnşallah, gücümüzün yettiğince sorunları halledip, taleplere cevap vermeye çalışacağız.”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarları ise kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.