ZİYARET
Giriş Tarihi : 16-09-2021 16:16   Güncelleme : 16-09-2021 16:16

Kılınç’tan, Turgutreis Mahallesi’ne Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Turgutreis Mahalle Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş’ı ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, sorunları hakkında bilgi aldı.

Kılınç’tan, Turgutreis Mahallesi’ne Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanlığını da yürüten Turgutreis Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş’ı muhtarlık bürosunda ziyaret etti.

Turgutreis Mahallesi ile muhtarların genel sorunları hakkında bilgi aldığı Abdulkadir Geylani Taş’ı gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkan Kılınç, muhtarların belediyelerin mahallelerdeki temsilcisi olduğunu ve bundan dolayı her fırsatta muhtarlarla bir araya gelmeye gayret gösterdiğini dile getirdi.

Turgutreis Mahalle Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç, muhtarlığımızı ve aynı zamanda Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ederek sorunlarımızı dinledi. Her fırsatta sorunlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanımıza bu sürpriz ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Kılınç, mahalle muhtarı Taş ile birlikte esnafı gezerek bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.