SİYASET
Giriş Tarihi : 21-05-2021 15:27   Güncelleme : 24-05-2021 10:20

“Mafya Devlete Meydan Okuyor”

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ, “Mafya devlete meydan okuyor. Mafyaların kökü kurutulmalıdır. Sedat Peker NATO Gladyo Silahşörüdür."

“Mafya Devlete Meydan Okuyor”

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada Devlet, Derin Devlet, mafya ve Sedat Peker ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mafya iç hesaplaşmaya girmiştir ve Devlete meydan okumuştur diyerek Mayaların yok edilmesi gerektiğini vurguladı.

Genç Lider Emanullah GÜNDÜZ'ün sözleri kayıtlara özet olarak şu şekilde geçti: "Öncelikle 21 Mayıs Çerkes Soykırımı ve Çerkes Milli yas günü sebebiyle; soykırım hangi ırka hangi dine yapılırsa yapılsın karşı olduğumuzu belirtiyoruz.

Devlet; yüce, âlî, şeffaf ve adil olmalıdır. Devlet, işlerini hukuk ile memurları eli ile yapar ve yapmalıdır. Devletin içinde çete mafya ve çıkar grupları bulunamaz bulunmamalı. Bu Devlet olma vasfı ve sorumlulukları ile çatışır. Devletin içindeki kirli kişiler ve bu kirli kişilere bağlı ayak işlerini hukuksuzca işler yapan mafya çeteler veya kişiler 'Derin Devlet' değildir olamaz. Bu paçoz ve piyon kişilere 'Derin devlet' demek 'Devlet' nedir bilmeyen tarih kültür ve medeniyet dünyamızdaki 'Derin Devlet' hakkında bilgisi olmayan cahillerin işidir.

Devlet içindeki mafyaların çıkar çatışması yaşadıklarını görüyoruz. Mafyanın kendi içinde hesaplaşmasına ve devlete meydan okuma cüretine şahit oluyoruz. Tarafımız Devlettir. Mafya ve çeteler yok edilmelidir. Sedat Peker olayı ile Devletin içindeki kirli kişilerin ve kirli oluşumların devletten atılacağını ümit ediyoruz. Sedat Peker gibi sözüm ona Turancı Türkçü görünümlü oluşumlar NATO projesidiler. Bu olay gelip geçecektir, bu duruma kişilerle şahsileştirmeden bakmak lazım. Devletimiz bu olaydan güçlenerek çıkacaktır. Devletimizin içine yerleştirilmiş Gladyonun silahşörleri olan NATO'nun gizli orduları tarafından eğitilmiş  ve devletin içine yerleştirilmiş bu mafya ve çetelerin kökü kurutulmalıdır"