SİYASET
Giriş Tarihi : 13-10-2021 09:22   Güncelleme : 13-10-2021 09:22

"Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" Buluşması

AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen "Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" temalı toplantı düzenlendi.

“Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” buluşmaları kapsamında AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Başlan Yardımcısı Emrah Bulucu, Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Başaran ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, gençlerle bir araya gelerek, istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda saha çalışmaları, siyaset ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine fikir alışverişleri yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin; “Öncelikle ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmaları kapsamında bizleri gençlerle buluşturan Mevlüt Kuştepe Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Böyle gençlerimiz olduğu sürece önümüzde bırakınız seçimi, aşılmayacak hiçbir dağ, çözülmeyecek hiçbir sorun, verilmeyecek hiçbir mücadele görmüyorum. Öncelikle gençlerimize şunu vurgulamak istiyorum; hiç kimsenin sizin hayallerinizi karartmasına, ufkunuzu daraltmasına, vizyonunuzu köreltmesine izin vermeyin. Ne kadar özgür düşünürseniz kendinize o kadar parlak bir gelecek kurma iradesine sahip olursunuz. Ne kadar bilinçli hareket ederseniz kendinizi o derece sağlam bir temelin üzerinde bulursunuz. AK Parti Gençlik Kolları bünyesinde bir dava şuuruyla çalışan gençlerimizin, bu şuuru ve aidiyet duygusuyla hareket edeceğinden zerre şüphem yoktur. Ben sizden gençliğinizden vazgeçmenizi değil, tam tersine gençlik ateşinizi kendiniz, aileniz, ülkeniz ve milletiniz için sürekli harlamanızı, sürekli canlı tutmanızı istirham ediyorum. Sizin heyecanınız, sizin enerjiniz, sizin şevkiniz, sizin umutlarınız bizim en büyük güç kaynağımız olacağını bilmenizi istiyorum.  Gelecek gençlerimizin. Her gencimiz bizim için çok kıymetli. Şiarımız tevazu, kendini bilmek ve hasbilik. Yapmamız gereken her şey bu temel ilkelerden sonra gelir. Heyecanıyla, aşkıyla, azmiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve onunla birlikte medeniyet nöbetini devralacak siz gençleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu vesileyle toplantımızın tüm gençliğe hayırlı olmasını, hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

“Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programını değerlendiren Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ise, bu program vesilesiyle yüzlerce gençle buluştuklarını ifade ederek; “Bu anlamda, sosyal, siyasi, genel ve yerel gündemle ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Buluşmalarımızda gençlerimiz siyasi büyüklerimizle bir araya gelerek onların siyasi tecrübelerinden istifade etmek, onları tanıma, fikir beyan etme, sıkıntılarını dile getirme fırsatı yakalıyoruz. Şuana kadar bu verimli toplantılar dolayısıyla çok güzel geri dönüşler almaya başladık. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganıyla yarınların varisleri olacak genlerimizin her daim yanında olacağız. Bu vesile ile toplantımıza katılan İl Başkanımız Mehmet Dağtekin, Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış, İl Başkan Yardımcımız Emrah Bulucu ve Merkez İlçe Başkanımız Ziya Başaran’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.