ZİYARET
Giriş Tarihi : 09-06-2021 17:19   Güncelleme : 09-06-2021 17:19

Mahalle Sakinleriyle İstişare

Belediye Başkanı Kılınç, İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, mahallede planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Mahalle Sakinleriyle İstişare

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yeniden sıklaştırdığı mahalle ziyaretlerini bu kez İmamağa Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün’ü ziyaret edip, mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler alıp, mahallede başlatılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Kılınç, mahalle sakinlerinin de sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Kılınç İmamağa Mahallesi ziyaretinde yaptığı konuşmada, “İmamağa Mahallesi Muhtarımız Mehmet Işıkgün’ü ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, hem mahallede yapılacak çalışmaları ilettik, hem de vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri dinledik. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmaların amacına ulaşmasına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bunun için de hemşerilerimizin talep ve önerilerini hassasiyetle dinliyoruz” diye konuş.

İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün ve mahalle sakinleri ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.