ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 08-05-2022 16:56

“Maşallah Gençlerimiz Gümbür Gümbür”

Adıyaman Belediye Başkan Dr. Süleyman Kılınç, 'Gençlik Makamı'nda lise öğrencileriyle buluştu.

“Maşallah Gençlerimiz Gümbür Gümbür”

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' projesi kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Kılınç, öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin sorularını da tek tek yanıtlayan Başkan Kılınç, doktorluk ve belediye başkanlığı deneyimlerini paylaştı.

Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşması' projesinden de kısaca bahsederek, gençliğe verdikleri öneme dikkat çeken Başkan Kılınç, "Şehrimizi yönetirken gençlerin fikirlerini, görüşlerini merkeze aldığımız; bu bağlamda gençlerle buluştuğumuz, etkinlikler yaptığımız ve tavsiyelerini aldığımız bir prestij projedir. Gençlere sonuna kadar açık olan bu makamda; Gençlik STK’ları, KYK, Gençlik Merkezleri gibi paydaşlarla birlikte hareket edeceğiz ve gezi, kariyer günleri, sohbet, kitap tahlili gibi birçok etkinliği hayata geçireceğiz inşallah. Bugün de bu proje kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek, kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdık. Maşallah gençlerimiz gümbür gümbür" diye konuştu.

Bilal KaradağBilal Karadağ