ZİYARET
Giriş Tarihi : 21-09-2021 23:51   Güncelleme : 21-09-2021 23:51

Mesai Arkadaşlarına Teşekkür

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sahada çalışan belediye personellerini ziyaret ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Mesai Arkadaşlarına Teşekkür

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personeli ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman için gece gündüz demeden gayretle çalışan personeliyle de bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Son olarak Adıyaman Beleidyesi ek binada bulunan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Kılınç, gayretlerinden ötürü mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkan Kılınç, Adıyaman için gayretle çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Belediyemizin çeşitli birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarımızla rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de ASKİM ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. İlimizin gelişmesi ve sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi için hepimizin üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmesi oldukça önemlidir. Bu gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.