ZİYARET
Giriş Tarihi : 27-12-2021 21:06   Güncelleme : 27-12-2021 21:06

MKYK Üyesi Külünk'ten, Kılınç'a Ziyaret

Adıyaman'a gelen AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Metin Külünk, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'a nezaket ziyaretinde bulundu.

MKYK Üyesi Külünk'ten, Kılınç'a Ziyaret

Çeşitli program ve toplantılara katılmak üzere Adıyaman'a gelen AK Parti 24, 25 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez MKYK Üyesi Metin Külünk, Adıyaman programı kapsamında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'a nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, AK Partili meclis üyeleri ile partililerin de hazır bulunduğu ziyarette misafirlerine hoş geldiniz diyen Belediye Başkanı Kılınç, "Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Metin Külünk'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Kıymetli dava arkadaşlarımızla revan olduğumuz bu kutlu yolda Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" şeklinde konuştu.

AK Parti MKYK Üyesi Külünk ise Adıyaman'a olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gayretli çalışmalarından dolayı Başkan Kılınç'ı tebrik etti.