ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 22-03-2022 15:51

Müdür Aşçı İki Ayrı Konferansa Katıldı

Milli Eğitim Müdürü Aşçı, "Matematik Eğitiminde Mantıksal Akıl Yürütme" ve "Fen Bilimleri Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar" konulu konferanslarına katıldı.

Müdür Aşçı İki Ayrı Konferansa Katıldı

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Adıyaman Üniversitesi tarafından ilkokul matematik, fizik ve fen bilgisi öğretmenleri için düzenlenen "Matematik Eğitiminde Mantıksal Akıl Yürütme" ve "Fen Bilimleri Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar" konferanslarına katıldı.

Adıyaman Üniversitesi Dekanı Murat Aydın'ın da katıldığı konferansların ilki; ilköğretim matematik öğretmenleri için Fazıl Gürs İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu’nda Adıyaman Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Emrullah Erdem tarafından "Matematik Eğitiminde Mantıksal Akıl Yürütme " konusunda verildi.

Adıyaman Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Esra Açıkgül Fırat ise fizik ve fen bilgisi öğretmenlerine "Fen Bilimleri Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar" konulu konferans verdi. Bu konferansta Perre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda yapıldı.

Bilal KaradağBilal Karadağ