SİYASET
Giriş Tarihi : 23-06-2021 14:30   Güncelleme : 23-06-2021 14:30

Muhalefetin Erken Seçim Talebine Beyhude Dedi

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, muhalefetin erken seçim talebini yorumladı. Beyhude ve gereksiz diye niteledi.

Muhalefetin Erken Seçim Talebine Beyhude Dedi

YDP Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada, muhalefetin erken seçim talebi ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Erken seçim istemekten başka çarem kalmadı' sözü ile ilgili konuştu.

Genç Lider GÜNDÜZ'ün sözleri özet olarak şu şekilde oluştu: "Muhalefet erken seçim istemekte ama bu yersiz yakışıksız bir talep ve bunlar başkanlık sistemini anlayamam hazmedemeyen kişiler! Ülkemizin erken seçime ihtiyacı yoktur! Şuan çözülmesi gerekli olan daha öncelikli sorunlarımız var!

Erken seçim isteyen muhalefetin adayı bile belli değil adayları bile yok! Erken seçim istiyorsanız adayımız bu ve hazırız demek daha samimi ve inandırıcı olurdu! Kemal Kılıçdaroğlu 'seçim istemekten başka çarem kalmadı' diyor! Sizi çaresiz bırakanlar kimler sizi erken seçim istemeye zorlayanlar kimler! Sizi genel başkanlığa oturtan Alman BND ajanları mı yoksa iktidarı devirmek için muhalefete destek veren ortağınız BİDEN mı? Boynunuza geçirilen Mandacı zincirleri kırın bir kahraman olun ve bu devlet millet düşmanlarının piyano olmayı reddedin!

Muhalefet eğer erken seçim talebinde samimiyse önce Erken yerel seçim yapalım. İstanbul'da Ankara'da Büyükşehirlerde belediye seçimlerine gidelim! CHP ve muhalefet kazara kazandığı o yerlerde şuan seçim olsa kazanamaz! Kazanamayacaklarını kendileri de biliyor halkımız da biliyor! Erken seçim talebi beyhude ve gereksizdir!"