GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-05-2022 09:54

MÜSİAD, 'Türkiye'nin Gücü Ödülleri'ni Verecek

“Türkiye’nin Gücü Ödülleri”, 9 ayrı kategori ve bir özel ödülle Türkiye’nin gücüne güç katan isim ve şirketlere verilecek.

MÜSİAD, 'Türkiye'nin Gücü Ödülleri'ni Verecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD),  ekonomik ve toplumsal açıdan Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunanları ödüllendirmek, ülkenin geleceğine hizmet odaklı yeni ilhamlar oluşturabilmek, iş dünyası, girişimci ekosistemi ve akademik camiada geleceğin başarılı projelerini teşvik etmek amacıyla Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni” düzenleyecek. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde 9 Mayıs tarihinde düzenlenecek törende, “Türkiye’nin Gücü özel Ödülü”, “Sosyal Sorumluluğun Gücü Ödülü”, “Akademinin Gücü Ödülü”, “Markanın Gücü Ödülü”, “Basının Gücü Ödülü”, “Kadının Gücü Ödülü”, “Genç Girişimcinin Gücü Ödülü”, “Dönüşümün Gücü Ödülü”, “İklimin Gücü Ödülü”, “Üretimin Gücü Ödülü” olmak üzere 9 kategori ve bir özel ödülle Türkiye’nin gücüne güç katan isimler ve şirketler ödüllendirilecek.

 MÜSİAD’ın 32'nci yıldönümü kutlanacak

Türkiye’nin ekonomik ve toplumsal kalkınmışlık seviyesinin yükseltilmesi hedefiyle ülkenin geleceğine yatırım yapan MÜSİAD, 32'nci yaşını “Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni” ile kutlayacak. 

Türkiye’nin ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretmek, iş dünyası için yeni ilhamlar oluşturmak, çevreye duyarlı üretim ile girişimci ekosistemini desteklemek ve sürdürülebilir üretimi desteklemeyi amaçlayan  MÜSİAD, 32 yıllık hikayesinin  kilometre taşlarını ödül töreni ile kamuoyuna aktaracak.

"Türkiye’nin geleceğine hizmet için yeni ilhamlar oluşturacak"

MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, 17 yıldır farklı kategorilerde düzenlenen “Türkiye Ekonomi Basını Ödül Töreni”nin bu yıl “Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni” adıyla kapsamının daha da genişlediğini belirterek, şunları kaydetti:

 “Türk iş dünyasının temsilcisi olarak imzamızı taşıyan her etkinlikte fayda odaklı  yaklaşım benimsiyoruz. Türkiye’nin gücüne güç katan çok değerli isimleri ve şirketleri ödüllendireceğimiz 'Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni' ile Türkiye’nin geleceğine hizmet edebilecek potansiyel bir kitle için yeni ilhamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin kalkınması, dünya gündeminde söz sahibi  ülke olması, toplumsal düzeyde bilinç ve farkındalık oluşturulması amacını taşıyan etkinliğimizle Türkiye’de sivil toplumun, akademik eğitimin, markanın, kadınların, basının, girişimcilerin ve üretimin gücünü ortaya çıkaracağız. Sürdürülebilir geleceğe yönelik adımları, ticarette, bilimde, sanatta, teknolojide, sporda dönüşüm faaliyetlerini hızlandıracağız. Alanında üstün başarı sahibi isimler ile şirketlerin sınır ötesi yolculuğuna yön vereceğiz.” 

Kaynak: Ajans Bizim

Bilal KaradağBilal Karadağ