ZİYARET
Giriş Tarihi : 06-09-2021 22:35   Güncelleme : 06-09-2021 22:35

Öğrencilere ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla okulları ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğrencilere ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Eğitime büyük önem veren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, pandemiden dolayı uzun zaman sonra kapılarını öğrencilere açan okulları ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ilk günü vesilesiyle Korucular Anaokulu, Yunus Emre İlkokulu ve Adıyaman Fen Liselerini ziyaret eden Başkan Kılınç, “2021-2022 eğitim ve öğretim yılı tüm güzellikleri içerisinde barındırsın. Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Okul ziyaretlerinde sınıfları tek tek gezerek, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etme şansı da bulan Başkan Kılınç, “Hepinize sağlıklı, başarılı ve bütün kötülüklerden uzak bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Pandemi dolayısıyla geçen yıl öğrencilerden mahrum kalan okullarımız bu yıl cıvıl cıvıl hamdolsun. 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının fedakâr öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve en önemlisi de gözbebeğimiz olan sevgili öğrencilerimize hayır getirmesini diliyorum.”

Okul ziyaretlerinde çiçeklerle karşılanan Başkan Kılınç, öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.