EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-10-2021 17:23   Güncelleme : 20-10-2021 17:23

Öğretmen Akademisi Eğitimlerine Devam

Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi öğretmenlerin akademik gelişimleri maksadıyla gerçekleştirdiği hizmet içi eğitim faaliyetlerini yenileyerek devam ediyor.

Öğretmen Akademisi Eğitimlerine Devam

22-23-24 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek Öğretmen Akademisi eğitimleri hakkında bilgi veren Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, söz konusu eğitimlerin tamamlanması ile Öğretmen Akademisine katılan öğretmenlere Eğitim Bir Sen Genel Merkezi tarafından katılım sertifikası verileceğini söyledi.

Öğretmen Akademisi eğitim programına katılmak isteyen öğretmenlerin https://forms.gle/XjHxKNcb2Bn7Jnoy8 internet adresindeki formu doldurarak başvurularını tamamlaması gerektiğini söyleyen Deniz, “Eğitim öğretime modern bir yaklaşımla öğretmenlerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak düzenlenen eğitimlerimiz 22-23-24 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir” dedi.

Öğretmen Akademisi eğitimlerinin içeriği hakkında da bilgi veren Ali Deniz, “Kurumsal aidiyet ve motivasyon, Eğitimde Oyunun Gücü, Enneagram Eğitimi Giriş Seviyesi ve Kısa filmlerle Lider Öğretmen başlıkları altında gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizin tamamlanması ile tüm katılımcı öğretmenlerimize katılım sertifikası düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

“Öncü sendika Eğitim Bir Sen olarak özlük ve özgürlük mücadelemizin yanında eğitim çalışanlarının  kişisel ve mesleki gelişimini de önemsiyoruz” diyen Deniz, “Pandemi sürecinde ara verdiğimiz işyeri temsilcileri toplantıları ve Medeniyet Sohbetleri etkinliklerimizi de en kısa sürede başlatacağız” dedi.