KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 14-04-2021 16:36   Güncelleme : 14-04-2021 16:36

Online Etkinliğe Yoğun İlgi

Adıyaman Belediyesi tarafından bu yıl online olarak gerçekleştirilen ramazan etkinliklerinin ilk gün programı, yoğun ilgi gördü.

Online Etkinliğe Yoğun İlgi

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl etkinliklerini online olarak takipçilerine sunacak olan Adıyaman Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yayınladığı ilk gün programı yoğun ilgi gördü.

Günün büyük bir bölümüne yayılan ve her kesime hitap eden programların ilk gününde Hatm-i Şerif, sokak röportajları ve Grup Ravza ilahi dinletisini Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesaplarından yayınlayan Adıyaman Belediyesi’nin yeni sürprizlere imza atacağı açıklandı.

Ramazan ayını bu etkinliklerle bir nebze olsun daha güzel geçirmeyi amaçladıklarını söyleyen ve etkinliklere gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten yetkililer, Ramazan ayı boyunca her gün saat 13.00 da hatim programı, belirlenen günlerde saat 15.00 da yemek ve eski Adıyaman röportajları programları, yine her gün saat 18.30 da sokak röportajları ve belirli akşamlarda teravih namazı sonrası yani saat 21.00 da ilahi dinletisi, sohbet ve söyleşilerin yer alacağı Ramazan etkinlikleri için tüm hemşerilerini belediyenin sosyal medya hesaplarını takip etmeye davet etti.