SİYASET
Giriş Tarihi : 28-07-2021 16:39   Güncelleme : 28-07-2021 16:39

“Özgürlükler Anlamında İleriye Gideceğiz”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz” cümlesine vurgu yaptı.

“Özgürlükler Anlamında İleriye Gideceğiz”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Mardin’de, partililerle bir araya geldi.

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Başkan Kabaktepe, “Özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz. Hep birlikte Türkiye olma anlamında da daha ileriye gideceğiz” dedi.
Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Kabaktepe, AK Parti’nin Kürt, Arap ve Türklerin en büyük siyasi partisi olduğunu dile getirerek; “Ülkemizin özgürleşmesinin, yasakların, yoksullukların, sıkıntıların, ülkemizdeki birliği ve beraberliğimizi etkileyen, gelişmemizi etkileyen bir sürü engeli ve duvarın aşılmasını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde sağladık. Ama bu varmamız gereken yere ulaştığımız anlamına gelmiyor. Daha ileriye gideceğiz. Tüm Türkiye olarak daha ileriye gideceğiz. Özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz. Hep birlikte Türkiye olma anlamında da daha ileriye gideceğiz. Bir ülkenin kendisinin ilerletebilmesi, genişletebilmesi önce hep birlikte hareket edebilmesine bağlıdır. Hep birlikte kardeş olabilmesine bağlıdır” ifadelerini kullandı.
Toplantının ardından beraberindekilerle esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Kabaktepe, daha sonra tarihi Ulu Camii'ne geçerek namaz kıldı.