ZİYARET
Giriş Tarihi : 26-10-2021 16:08   Güncelleme : 26-10-2021 16:08

Özveriyle Çalışan Personele Teşekkür

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Özveriyle Çalışan Personele Teşekkür

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Her anlamda gelişmiş bir Adıyaman için hassasiyetle çalışan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Park ve Bahçeler Müdürü Mehmet Kara’nın da hazır bulunduğu ziyarette müdürlüğün çalışma programı hakkında bilgiler alan Başkan Kılınç, gayretlerinden ötürü mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkan Kılınç, “Belediyemizin çeşitli birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarımızla rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzde görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. İlimizi güzelleştirmek ve çağın gereklerine uygun bir şehir haline getirmek amacıyla arkadaşlarımızla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza hız vermeden devam edeceğiz. Gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.