SİYASET
Giriş Tarihi : 08-04-2021 10:53   Güncelleme : 08-04-2021 11:00

“Pfizer Biontech Sinovac İnsanı Bozar”

YDP Lideri Gündüz, katıldığı Başkent Postası TV'nin "Siyasi Görüş" programında, “Aşı orucu bozmaz ama Pfizer Biontech Sinovac insanı bozar” uyarısında bulundu.

“Pfizer Biontech Sinovac İnsanı Bozar”

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, “Aşı orucu bozmaz ama Pfizer Biontech Sinovac insanı bozar.” PCR testi yanlış sonuç veriyor hükümsüzdür.”

Genç Lider Gündüz, Ankara'dan yayın yapan Başkent Postası TV'de Siyasi Görüş programı canlı yayınında Siyasi Stratejist Ömer Polat Bey’in sorularını yanıtladı. Amirallerin muhtırası, enflasyon, Ukrayna krizi ve ağırlıklı olarak Covid ile aşı konuları görüşüldü. Genç genel başkan kendine has üslubuyla ilginç bilgiler verdi.

Emanullah Gündüz şunları dile getirdi: “Koronavirus Plandemidir. Dünyayı ele geçiren şeytani güçlerin son oyunudur. Dünya nüfusunu azaltmak ve mevcut nüfusa boyun eğdirmek ve kendi hakimiyetlerini kabul ettirmek ve bireyleri ruhen çökertmek için oluşturdukları algı, yalan ve korku imparatorluğu ile dünyayı parmaklarında oynatıyorlar.

PCR testleri bize göre hükümsüzdür. Üzerine kola dökseniz meyve sürseniz bile pozitif çıkar. Covid taşıyıcısı olmayanlar bile pozitif çıkıyor. Rakamları yüksek çıkartıp insanları korkutmak için kullanılıyor. PCR testi yalanını ve korona plandemsini dünyaya açıkladığı için Tanzanya Devlet Başkanı Magufuli kaçırılıp katledildi.

Aşı olmam ve tavsiye etmem. Aşı orucu bozmaz, ama Pfizer Biontech Sinovac insanı bozar. Aşı hücrelere müdahale edip hücreleri zayıflatmak için ve insan genetiğine zarar vermek için kullanılıyor.”