YEREL
Giriş Tarihi : 15-04-2021 15:35   Güncelleme : 15-04-2021 15:35

Projeler Üzerinde Görüş Alışverişi Yapıldı

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Partili yöneticileri makamında ağırlayarak, Adıyaman ile ilgili projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Projeler Üzerinde Görüş Alışverişi Yapıldı

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aklayış, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe’yi makamında ağırlayarak, Adıyaman ile ilgili projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ile AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, Adıyaman ile ilgili devan ve planlanan projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Başkanlık makamında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunan heyet, el birliğiyle Adıyaman’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söyledi.

Ziyaret sonunda kısa bir bilgi değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’a hizmet etmekten büyük keyif duyduklarını dile getirerek, yaptıkları nazik ziyaretten dolayı AK Parti il yöneticilerine teşekkür etti.