ZİYARET
Giriş Tarihi : 21-04-2022 12:16

Projeler Üzerine Görüş Alışverişi

UNHCR Koordinatörü Periklis Kortsaris, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı ziyaret etti.

Projeler Üzerine Görüş Alışverişi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kendisini ziyaret eden UNHCR Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ile iki kurum tarafından yürütülen projeleri değerlendirdi.

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ve Şanlıurfa UNHCR Ofisi temsilcileri, Adıyaman Belediyesi ile UNHRC Şanlıurfa Ofisi tarafından sürdürülen ortak projeleri görüşmek üzere Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris, kendilerini sıcak bir şekilde ağırlayan Başkan Kılınç'a teşekkür etti.

Başkan Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "UNHCR Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ve Şanlıurfa UNHCR Ofisi Temsilcilerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Belediyemiz ve UNHCR işbirliğinde yürüttüğümüz projeleri değerlendirip başta kadınlara ve çocuklara yönelik yapılacaklar konusunda istişarelerde bulunduk" şeklinde konuştu.

Bilal KaradağBilal Karadağ