SAĞLIK
Giriş Tarihi : 30-12-2020 16:29   Güncelleme : 05-01-2021 15:30

Sağlık Teşkilatına Malzeme Desteği

Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Adıyamanlı işadamı Kemal Arslan ve kardeşleri, sağlık çalışanlarından filyasyon ekiplerine malzeme desteğinde bulundu

Sağlık Teşkilatına Malzeme Desteği

Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronovirüs salgını dolayısıyla bu mücadelenin en saflarında yer alan sağlık çalışanlarından filyasyon ekiplerine malzeme desteğinde bulundu.

Koronavirüs salgınıyla mücadelede ön saflarda yer alarak gece-gündüz demeden büyük bir azim ve özveriyle görev yapan filyasyon ekiplerine malzeme desteğinde bulunan işadamı Kemal Arslan tarafından alınan sarf malzemeler Valilik Makamında Vali Mahmut Çuhadar’a teslim edildi.

Vali Mahmut Çuhadar, bu zorlu süreçte halkımızın sağlığı için fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarımıza malzeme desteğinde bulunan işadamı Kemal Arslan’a teşekkür ederken, yardım malzemelerinin içerisinde 800 adet yağmurluk, 1000 adet kupa bardağı ve 500 adet siperlik bulunduğunu kaydetti. 

Valilik Makamında düzenlenen malzeme teslim programında Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Vali Yardımcısı Halid Yıldız, İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı temsilcileri de hazır bulundu.