YEREL
Giriş Tarihi : 23-09-2020 10:08   Güncelleme : 29-09-2020 17:51

Salonlara Korona Denetimi

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında il merkezindeki oyun salonlarını denetledi.

Salonlara Korona Denetimi

Adıyaman’da faaliyet gösteren internet cafe ve oyun salonlarına yönelik denetimlerini sürdüren Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyeri sahiplerine ve çalışanlarına bir kez daha koronavirüsten korunma yolları ve tedbirleri hakkında hatırlatmalarda bulundu.

İşyerlerinin ruhsat sorgulamasını yapıp, hijyen kurallarına uyup uymadığını da denetleyen Zabıta ekipleri, oyun salonlarında bulunan vatandaşları da maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda uyardı.

Denetimlerle ilgili bilgi veren yetkililer, “İlimizde bulunan internet cafelere ve oyun salonlarına yönelik yaptığımız denetimlerde, işyeri sahiplerinden tedbirleri arttırmalarını, vatandaşlarımızdan da maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına daha da hassasiyetle uymalarını istedik. Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın sağlığı açısından gerçekleştirdiğimiz bu denetimlerimiz devam edecek” diye konuştu.