YEREL
Giriş Tarihi : 24-12-2020 12:02   Güncelleme : 30-12-2020 16:31

Talihlilerin Hediyeleri Ulaştırıldı

Adıyaman Belediyesi’nin online bilgi yarışmasına katılarak hediye kazanan talihlilere hediyeleri belediye görevlileri tarafından dağıtıldı.

Talihlilerin Hediyeleri Ulaştırıldı

Koronavirüs dolayısıyla sosyal etkinliklerini online olarak gerçekleştiren Adıyaman Belediyesi’nin online bilgi yarışmasına katılarak hediye kazanan talihlilere hediyeleri belediye görevlileri tarafından dağıtıldı.

Adıyaman Belediyesi’ne ait sosyal medya hesaplarını takip edip, bilgi yarışması canlı yayınını beğenip, kendi sayfasından paylaşan ve sorulan sorulara doğru yanıt veren 20 kişi belediyeden powerbank kazandı. Talihlilerin adreslerini tek tek bulan belediye görevlileri, kazandıkları hediyeleri evlerine kadar götürerek talihlilere takdim etti.

Hediyelerini kısa süre içerisinde evlerine kadar getiren belediye görevlilerine ve yarışmanın düzenlemesini sağlayan belediye yetkililerine teşekkür eden vatandaşlar ise bu tarz etkinliklerin pandemi sürecinde çok güzel olduğunu söyleyerek, devam etmesini istedi.

Yetkililer de, #EvdeKalKazan hashtagı ile gerçekleştirilen ve takipçilerden yoğun ilgi gören bilgi yarışmalarının ve diğer etkinliklerin belediyenin sosyal medya hesaplarından önümüzdeki haftalarda da devam edeceğini müjdeledi.