SİYASET
Giriş Tarihi : 28-03-2022 21:24

“Tansu Hanım’ın Siyasete Dönüşü Yanlıştır”

Yeni Dünya Partisi (YDP) Baş Lideri Emanullah Gündüz, Baş Liderlik ofisinde basının sorularını cevapladı.

“Tansu Hanım’ın Siyasete Dönüşü Yanlıştır”

YDP Baş Lideri Gündüz, basının sorularını cevaplarken, Yaren Bozdoğan’ın Tansu Çiller ile ilgili sorusuna oldukça çarpıcı ve iddialı cevaplar verdi.

Gündüz; “Siyaset yenilenmeli gençleşmeli. Tansu Hanım’ın siyasete geri dönüşü yanlıştır, siyasete zarardır. Tansu Hanım Meral Akşener’e alternatif olması için öne çıkarılıyor ama ikisi de aynı Masonik çevrenin ürünü! Eski Türkiye'yi istemiyoruz. Eski Türkiye'nin karanlık siyasetçilerini istemiyoruz!” dedi.

Genç Lider Gündüz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz siyaset yenilenmeli, gençleşmeli diyoruz. Siyasete gençlerin ve kadınların eli değmeli. Gençler üretken olur, heyecanlı olur, dinamik olur ve gençler yenilikçi olur, çağdaş olur. Yaşı yetmiş işi bitmiş kişilerin siyasette artık yeri olmamalı. Tansu Hanım yaşı itibariyle hem de başarısız ve karanlık bir siyasi geçmişe sahip olduğu için, siyasete dönüşünü istemiyoruz. Büyük bir hata ve siyasetimiz açısından vahamet olarak görüyoruz.

Tansu Hanım şuan da Meral Akşener hanıma alternatif olması için ve oylarını bölmesi için ön plana çıkarılıyor ama bize göre ikisi arasında fark yoktur. Her ikisi de aynı siyasi partide ve aynı Masonik güçler tarafından parlatılıp siyasette yer edinmişlerdir. Tansu Hanım demek eski Türkiye demek, biz eski karanlık ve faili meçhuller ile dolu karanlık Türkiye'yi istemiyoruz.”

Bilal KaradağBilal Karadağ