ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 09-06-2022 11:19

Tehlike Arz Eden Köpeklere Güvenlik Denetimi

Adıyaman Belediyesi öncülüğündeki ekipler, vatandaşların yoğun olduğu noktalarda, tehlike arz eden köpek ırkları için huzur ve güvenlik denetimi yaptı.

Tehlike Arz Eden Köpeklere Güvenlik Denetimi

Son yıllarda sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla her kesimden büyük takdir gören Adıyaman Belediyesi öncülüğünde hareket eden ekipler, vatandaşların yoğun olduğu noktalarda, tehlike arz eden köpek ırkları için huzur ve güvenlik denetimi yaptı.

Sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla takdir toplayan Adıyaman Belediyesi bu kez de, halkın yoğun olduğu parklarda tehlike arz eden köpek ırklarına yönelik huzur ve güvenlik denetimi yaptı.

Adıyaman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü öncülüğünde kurulan ve içerisinde Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne Bağlı HAYDİ ve DKMP ekiplerinin de bulunduğu grup, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Eğriçay, Sümer Park ve Mimar Sinan Parkında, tehlike arz eden köpek ırklarına yönelik huzur ve güvenlik denetimi yaptı.

Gerçekleştirilen denetimden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, tehlikeli ırktan olan köpeklerden dolayı özellikle çocukların tehdit altında olduğunu söyleyerek, bu denetimlerin çok yerinde olduğunu ifade etti.

Bilal KaradağBilal Karadağ