KUTLAMA
Giriş Tarihi : 09-01-2022 14:08   Güncelleme : 09-01-2022 14:08

“Toplumun Gelişmesinde Büyük Paya Sahiptir”

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu; “Özgür, objektif ve ilkeli basın toplumların gelişmesinde büyük bir paya sahiptir.”

“Toplumun Gelişmesinde Büyük Paya Sahiptir”

Başkan Uslu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı.

ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Uslu, basın mensuplarının her koşulda kamuoyunu bilgilendirmek adına özveriyle görev yaptıklarını belirterek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

ATSO Başkanı Mustafa Uslu, günümüz teknolojileri ile habere ulaşmanın eskiye oranla çok daha kolay hale geldiğini ancak, doğru habere ulaşmakta görsel ve yazılı medyanın büyük bir işlevi yerine getirdiğini kaydetti.

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisinin bağımsız basın olduğunu kaydeden Uslu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Özgür, objektif ve ilkeli basın toplumların gelişmesinde büyük bir paya sahiptir. Ülkemizin ve ilimizin gelişmesinde çok değerli katkıları olan basın mensuplarımız, her koşulda büyük bir fedakarlıkla kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir. Pandemi sürecinde de basın mensuplarımız yaptıkları haberlerle toplumsal duyarlılığa katkıda bulunmuş ve kamuoyunu gelişmelerden haberdar ederek çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürütülmesine destek olmuştur. Bu zor dönemde göstermiş oldukları mücadeleden dolayı ayrıca teşekkür ediyor,  çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin gören gözü, işiten kulağı olan ve güç koşullarda bile gece gündüz demeden görev yapan şevkle, fedakarca çalışan, işini hakkıyla yapmak için çabalayan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarımıza Allah'tan rahmet dilerim. Camiamız adına tüm basın çalışanlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarım”