KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 26-02-2021 15:18   Güncelleme : 02-03-2021 15:50

Turnuva Çocukların Yüzünü Güldürdü

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bakım altında bulunan çocuklar için dart, bocce ve masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Turnuva Çocukların Yüzünü Güldürdü

Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi (Vartana) yerleşkesinde 15/25.02.2021 tarihleri arasında düzenlenen Bocce, Dart ve Masa Tenisi turnuvasına farklı kategorilerde kurumlarda kalan çocuklar katılım sağladı. Turnuva sonunda düzenlenen madalya törenine katılan İl Müdürü Fehmi Çelik şu açıklamalarda bulundu.

“Dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci yaşamımızda birçok tedbiri de kendisiyle birlikte getirdi. Bu tedbirler kapsamında çocuklarımız sadece günün belirli sürelerinde dışarı çıkabilmektedir. İl Müdürlüğü olarak bizlerde pandeminin çocuklar üzerindeki etkilerini minimize etmek amacıyla kontrollü sosyal hayat kuralları çerçevesinde çocuklarımız arasında Bocce, Dart ve Masa Tenisi turnuvaları düzenledik. Bu süreçte çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç bizlerde tarifi imkânsız duygular uyandırmıştır. Turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı kutluyorum” dedi.