YEREL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 15:55   Güncelleme : 12-03-2021 14:57

Ulaşım Ağı Geliştiriliyor

Adıyaman’da Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi arasındaki bağlantı yolu çalışmaları hızlandı.

Ulaşım Ağı Geliştiriliyor

Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesini birbirine bağlayacak olan Karapınar Mahallesindeki yol çalışmalarını yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehirdeki ulaşım ağını geliştirmeye devam ettiklerini söyledi.

Adıyaman Belediyesi, şehir içi ulaşım ağını geliştirmek için Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi bağlantısını sağlayacak olan yeni bir güzergahın çalışmalarını sürdürüyor.

Karapınar Mahallesi’nde bulunan Organize Sanayi bölgesi civarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı.

İncelemeler sonunda yaptığı konuşmada, Adıyaman için güzel işlere ve yeni projelere devam ettiklerini söyleyen Başkan Kılınç, “Karapınar Mahallesi’nde Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi’ni birbirine bağlayacak olan yol birleştirme çalışmasını inceledik. Halkımız için tüm birimlerimizle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İnşallah bu ve planladığımız diğer projelerimizle halkımızın ihtiyaçlarını karşılayıp, şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” diye konuştu.