KUTLAMA
Giriş Tarihi : 30-04-2021 15:10   Güncelleme : 30-04-2021 15:10

Vali Çuhadar’dan ‘1 Mayıs’ Mesajı

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Çuhadar’dan ‘1 Mayıs’ Mesajı

Vali Çuhadar mesajında; “İlimizin ve ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına alın terleriyle katkı sağlayan tüm işçi ve emekçilerimizin bayramı olan ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.  

Özverili çalışmalarıyla ilimizin ve ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine büyük katkı sağlayan, toplumun belkemiği ve üretimin en önemli unsuru olan işçilerimiz ülkemizin barış, huzur ve refah ortamına erişmesinde önemli rol oynamaktadırlar. Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine inanan bir inancın mensuplarıyız. Bu sebeple ülkemizin mutlu ve müreffeh geleceğe yürüyüşünde çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarını, çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesini, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarını çok önemsiyoruz.

Bu duygularla, emeğin, alın terinin ve helal kazancın timsali olan işçi kardeşlerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, ‘1 Mayıs’ın büyük ve güçlü Türkiye idealimize alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasında birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor, bütün emekçilerimize ve ailelerine sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.