SPOR
Giriş Tarihi : 07-05-2022 23:10

Veteranlar Antalya’da Buluşuyor

Bu yıl 12’incisi düzenlenecek ‘Geleneksel Atatürk Bahar Turnuvası müsabakaları 11-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Veteranlar Antalya’da Buluşuyor

Antalya’da her yıl düzenlenen ve bu yıl 12’incisi organize edilen ‘Atatürk Bahar Kupası’ Veteranlar Futbol Turnuvası 50’nin üzerinde takımın katılımı ile 11-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak. 

Bugüne kadar düzenlenen turnuvada her yıl yer alan Yozgat Bozok Yıldızları Veteranlar Futbol Takımı Başkanı İbrahim Zeki, Antalya’da düzenlenen turnuvaya bu yıl 50’nin üzerinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren takımların katılmasını beklediklerini söyledi. Turnuvaya katılmak üzere hazırlıkları tamamladıklarını bildiren Zeki, ‘’Her yıl düzenli olarak turnuvaya katlan, Yozgat’ı en iyi şekilde temsil eden Bozok Yıldızları, bu yılda turnuvada yer alacak. Her yıl bir çok sponsorun destek verdiği, illerin tanıtımının yapıldığı turnuvaya Mardin ili sponsor oldu. Turnuva öncesi Mardin’i tanıtan belgesel sunumu yapılacak’’ dedi.

Başkan Zeki, Yozgat Bozok Yıldızları takımının her yıl olduğu gibi bu yıl da turnuvada iddialı olduğunu, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini bildirdi.

Kaynak: Ajans Bizim

Bilal KaradağBilal Karadağ