ZİYARET
Giriş Tarihi : 12-03-2021 14:49   Güncelleme : 14-03-2021 14:22

Yalınbaş'tan Başkan Kılınç'a Ziyaret

BİK Malatya Bölge Müdürü Yalınbaş ve Adıyaman’da ilan hakkı bulunan yerel gazetelerin temsilcileri, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

Yalınbaş'tan Başkan Kılınç'a Ziyaret

Basın İlan Kurumu Malatya Bölge Müdürü İbrahim Yalınbaş ve Adıyaman’da ilan hakkı bulunan yerel gazetelerin temsilcileri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Adıyaman’da günlük olarak yayımlanan ve ilan hakkı bulunan basın organlarını ziyaret etmek için Adıyaman’a gelen Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Bölge Müdürü İbrahim Yalınbaş, beraberinde Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeniyol Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Aslan, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bilal Işık ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette kendilerini ağırlayan Başkan Kılınç’a teşekkür eden BİK Malatya Bölge Müdürü Yalınbaş, sektördeki konular hakkında Kılınç’a bilgi verdi.

Başkan Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, basının önemine dikkat çekti.