SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 01-12-2021 01:31   Güncelleme : 01-12-2021 01:31

“Yatırım ve Hizmeti Getiren AK Parti’dir”

AK Partili Fırat, yaptığı açıklamada ülke genelinde olduğu gibi Adıyaman'da da sağlık alanında yapılan yatırım ve hizmetin mimarı AK Parti olduğunu söyledi.

“Yatırım ve Hizmeti Getiren AK Parti’dir”

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili Av. İbrahim Halil Fırat, sağlık alanında yapılanları, AK Parti hükümeti yaptı dedi.

Milletvekili Fırat, açıklamasında; “TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız Sayın Ahmet Aydın’ın ve bizlerin daha önceden televizyonda ve diğer basın yayın organlarında yapmış olduğumuz açıklamalarda 150 Yataklı Devlet Hastanesi’nin projesinin devam ettiği ve en yakın zamanda yapılacağını açıklamamıza rağmen, ‘Temel atmama ve iktidarın yaptığı yatırımları yıkacağız, ortadan kaldıracağız’ zihniyetine sahip muhalefetin Milletvekili, AK Parti olarak bizim iktidarımızın yaptığı Sağlık yatırımlarını kendisine mal ediyor.

 Allah aşkına kendisinden önce Adıyaman’a yapılan sağlık yatırımları ortada; bütün ilçelerimize hastane yaptık, 400 yataklı devlet hastanesini yaptık, 300 yataklı hastanenin inşaatı devam ediyor, Ağız ve Diş Hastanesi’ni yaptık ama buna rağmen Sağlık Bakanı’na sorduğu soruyla ve soru önergeleri yoluyla Bakanlıktan öğrendiği yatırımlarımızı; kendisi yapmış, kendisinin muhalefeti ile yapılmış gibi paylaşması ne kadar etiktir?

Halkımızın takdirine sunuyorum” cümlelerine yer verdi.