SİYASET
Giriş Tarihi : 10-11-2021 15:40   Güncelleme : 10-11-2021 15:40

YDP Lideri Gündüz'den İlginç İddialar

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, Atatürkçülük ve Kemalizm ile ilgili oldukça ilginç iddialarda bulundu ve “Atatürk’ü masonlar öldürdü” dedi.

YDP Lideri Gündüz'den İlginç İddialar

YDP’nin Genç Lideri Gündüz, 10 Kasım vesilesiyle Atatürkçülük ve Kemalizm ile ilgili yaptığı açıklamada; “Anadolu halkı Atatürk’ü sever ama Kemalist değildir. Atatürkçülük ile Kemalizm çok farklı. Atatürk’ü masonlar öldürdü. 5816 Atatürk’ü koruma kanunu kaldırılmalı” ifadelerini kullandı.   

Gündüz sözlerini şöyle sürdürdü: “Anadolu halkı devletin kurtarıcısı ve kurucusu olarak gördüğü Atatürk’ü masum duygular ve iyi niyetle sever ama Kemalist değillerdir ve Kemalizm hakkında bilgileri olmadığı gibi Kemalizmin Atatürk’ünü de bilmezler. Kemalizm bir projedir, Türk'ü dininden dilinden kültüründen tarihinden koparmak için milli yeni bir din oluşturan siyonist projedir. Kemalizmin peygamberi Atatürk’tür hatta zaman zaman yarı ilah olarak da halka dikta etmişlerdir. İşte Kemalizmin bu masalsı ve gerçekten kopartılmış hayali Atatürk’ü Anadolu halkının bildiği sevdiği gerçek Atatürk değildir. Atatürk'ü Kemalizmin kirli ellerinden kurtarmak lazım. Atatürk'ü koruma kanunu 5816 kaldırılmalı ve Atatürk ile ilgili tüm insani gerçekler ortaya konulmalıdır bu Atatürk'e yapılacak en büyük iyilik olur. Atatürk'ü masonlar zehirlediler, öldürdüler. Atatürk'ün 'Beni Türk hekimlerine emanet edin' sözü bu gerçeğin sonucudur, çünkü Atatürk'ün yakınında yer alan Türk olmayan mason doktorların onu ölüme götürdüklerini görmüştü. CHP gerçekten Atatürk'ün Partisi olsa Atatürk'ü öldüren masonların dernek ve kuruluşlarını kapatmak için kanun teklifi verirdi. CHP varlığını Atatürk'ü sömürerek sürdürebilmektedir. Kemalizm, Atatürk'ü sahte hayali masalsı biri yapmıştır. Atatürk'ü Kemalizmin ve CHP'nin elinden zulmünden kurtarmak lazım. Anadolu halkını ve onun bildiği gerçek Atatürk’ü saygıyla selamlıyorum.”