YEREL
Giriş Tarihi : 09-12-2020 13:50   Güncelleme : 10-12-2020 15:53

Yürüyüş Parkı Çalışmaları Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi tarafından Siteler Mahallesi'nde devam eden 'Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkı'nın yürüyüş yollarının yapımına başlanıldı.

Yürüyüş Parkı Çalışmaları Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi tarafından 10 mahallede sürdürülen park projesi kapsamında Siteler Mahallesinde devam eden Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkı’nın yürüyüş yollarının yapımına başlanıldı. Adıyaman Belediyesi tarafından başlatılan ‘10 mahalleye 10 park’ projesinin çalışmaları mahallelerle tüm hızıyla devam ediyor.

3’ü Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkı olan toplam 10 park için çeşitli mahallelerde sürdürülen çalışmaların Siteler Mahallesinde de devam ettiğini açıklayan yetkililer, Siteler Mahallesi Sağlıklı Yaşam ve Yürüyüş Parkı’nın yürüyüş yollarının yapımına başlanıldığını belirtti. Parkın yapımını en kısa süre içerisinde tamamlayarak halkın hizmetine sunmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen yetkililer, bu anlamda çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.